Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

16 | 01 | 2021

MIKOŁAJKI

Drogi Święty Mikołaju

Wszystkie dzieci Cie kochają

Usiądź sobie miedzy nami

Obdarz dzieci prezentami”

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Co prawda nie było śniegu, ale Mikołajowi udało się przybyć. Dzieci z wielką niecierpliwością czekały na gościa. Mikołaj zjawił się wraz ze swoimi pomocnikami tj. Elfami  i wspólnie z dziećmi rozpoczął mikołajkową zabawę. Było mnóstwo śmiechu i radości. Wszystkie dzieci otrzymały od Mikołaja to, na co najbardziej czekały, czyli prezenty.Był to dzień pełen radości i uśmiechu, który niewątpliwie wprowadził wszystkich w okres oczekiwania na upragnione Święta Bożego Narodzenia.

tekst i foto Marta Grabowska

MIKOŁAJKI

 

6 grudnia to szczególnie wyjątkowy dzień dla najmłodszych. Święty Mikołaj odwiedza dzieci na całym świecie. Tego dnia, z workiem pełnym prezentów, przyjechał również  do naszego przedszkola. Dzień ten był niezwykle radosny i pełen wrażeń dla wszystkich milusińskich. Święty Mikołaj zaszczycił nas swoją obecnością. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Jego wizyty wszyscy otrzymali prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły pięknymi piosenkami i wierszykami. Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej wizyty Świętego Mikołaja.

Tekst i foto: Marta Grabowska

MIKOŁAJKI

 

Święty Mikołaj odwiedza dzieci na całym świecie. 6 grudnia, z workiem pełnym prezentów, przyjechał również  do naszego przedszkola. Dzień ten był niezwykle radosny i pełen wrażeń dla wszystkich milusińskich. Święty Mikołaj zaszczycił nas swoją obecnością. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Jego wizyty dzieci otrzymały prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły pięknymi piosenkami i wierszykami. Oczekiwane cały rok Mikołajki minęły w bardzo miłej atmosferze i przyniosły naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

tekst: Anna Adamowicz

foto: Marta Grabowska


MIKOŁAJKI

6 grudnia, wszystkie dzieci w przedszkolu czekały na niezwykłego gościa –  św.Mikołaja.  Na jego cześć dzieci włożyły na głowę charakterystyczną czerwoną czapkę. Pomimo braku białego śniegu, jak co roku przybył na czas. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami i prosił, aby były grzeczne przez cały rok.Nie zbrakło również piosenek i wierszy o św. Mikołaju oraz wspólnej zabawy z Mikołajem.

tekst i foto: Marta Grabowska

Mikołajki

7 grudnia przybył do naszego przedszkola Św. Mikołaj. Dzieci z ogromną radością witały długo oczekiwanego Gościa. Na twarzach przedszkolaków pojawił się uśmiech, ale na niejednej z nich zobaczyć można było niepewność i obawę. Milusińscy powitali miłego Gościa wesołymi wierszykami i śpiewem piosenek. Przedszkolaki rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w przedszkolu i chwaliły się jakie są grzeczne. Ulubieniec dzieci w podziękował za piękne powitanie i wręczył dzieciom paczki z prezentami.Dzieci bardzo długo przeżywały spotkanie z tak miłym Gościem pokładając nadzieję, że ponowne odwiedzi ich w przedszkolu.
Do zobaczenia za rok Św. Mikołaju!!!

„Dzięki Ci składamy, Mikołaju Święty 
Za twe dobre serce, i twoje prezenty 
Teraz wszyscy razem z żalem Cię żegnamy 
I na drugi roczek zapraszamy”.

tekst i foto Marta Grabowska

Mikołajki

 

5 grudnia 2014 nasze przedszkole gościło w swoich murach niecodzienną osobę. To Św. Mikołaj w dniu swoich imienin zawitał do naszych przedszkolaków, które przybyły ubrane z tej okazji w mikołajowe czapki. W nastrój spotkania wprowadziła też dzieci  pogadanka o postaci Św. Mikołaja oraz melodie i piosenki  świąteczne. Przedszkolacy w wielkim napięciu wyczekiwały pojawienia się brodatego gościa, a jego wejście przywitały oklaskami. Św. Mikołaj wysłuchał utworów muzycznych zaśpiewanych dla niego przez dzieci i obdarował dzieci prezentami. Miły akcentem tego wyjątkowego spotkania były wspólne zabawy z Mikołajem. Podczas pożegnania wielu przedszkolakom trudno było rozstać się z ukochanym gościem.

Do zobaczenia Mikołaju za rok!

tekst i foto: Marta Grabowska


Mikołajki


Tradycyjnie 6 grudnia niezwykły gość odwiedził wychowanków  naszego przedszkola. Tego dnia do dzieci przychodzi znany wszystkim Mikołaj. Z okazji swoich imienin przynosi  wiele prezentów dla tych, którzy byli grzeczni. Dzieci chętnie fotografowały się z gościem. Każe  dziecko otrzymało prezent, na koniec wszyscy wspólnie zaprosili Mikołaja do zabaw oraz zaprosili Mikołaja ponownie za rok.

tekst i foto: Marta Grabowska

album fotografii

E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1802294
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
1214
1634
6891
1791063
1802294